| saianu a întrebat:

Buna as dori sa imi raspundeti la urmatoarele intrebari legate de acest produs ce benifici are: http://www.shopmania.ro/......er-8269711
Marirea vitezei? Forta la sut la fotbal? Rapiditate? va rog sa imi spuneti si avantajele.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Lucrul cu greutati se foloseste pentru forta, in niciun caz pentru inbunatatirea vitezei

| mariusp98 a răspuns:

Se folosesc pentru forta si eu am facut alergari cu greutati

| saianu explică:

Un prieten fugea cu greutati. iar cand le-a dat jos avea foarte mare viteza