| alecsa921 a întrebat:

as dori si eu un site de unde as putea sa invat sa dansez ca fetele din totul pentru dans. cel mai bun raspuns primeste fundita! bye, va pup!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna alecsa, pai am gasit acum cateva minute site-ul asta http://music24-forever.blogspot.com/.poate te ajuta cu ceva.sunt in jos de tot niste filmulete cu dansuri shake it up.scrie un comentariu si poate mai pune administratorul site-ului filmulete.

P.S filmuletele sunt in engleza. sper ca asta nu-i o problema, nu?

| princess01 a răspuns:

Poti sa cauti coregrafia pe youtube si poti invata cu usurinta pasii pentru. ca iti explica acolo tot, dor ca e in engleza. fundita