| Tintari_Mihai_1997 a întrebat:

as vrea sa imi o paleta de tenis si inca nu m-am decis din acestea 3 care :1) Stiga Cosmo 2) Joola team school 3) Joola team junior 52004j, argumentati raspunsul

1 răspuns:
| Iliotropion a răspuns:

Nu merită să iei ceva scump dacă nu faci de performanță sau în sală.
Pe afara se murdărește paleta de la praful de pe jos în care se rostogolește mingea și suprafața pierde din aderență.
Ia ceva cu suprafața rapidă la forehand ca să prinzi top spinuri, mai ales dacă joci cu începători, câștigi meciurile așa.