| Csimona1000 a întrebat:

Buna.
As vrea sa încep sala cu un antrenor personal.
Știe cineva care sunt prețurile (as vrea la gym one)Timisoara?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi acolo si vei afla toate detaliile. Cati de pe aici crezi ca stim asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Depine de sala, depinde de antrenor, depinde de cate ore vrei sa iei, depinde de ce anume vrei sa lucrezi si sa realizezi samd.

mergi si intreabra la salile de gym, ca preturile difera de la un antrenor la altul si nu te ajuta cu nimic daca nu discuti personal.

| Cherciumihai a răspuns:

Nu am informații specifice despre prețurile la Gym One din Timișoara. Te sfătuiesc să verifici site-ul sau să contactezi direct Gym One pentru a obține informații actualizate despre prețurile antrenorilor personali.