| MaDaaLiNaaa a întrebat:

As vrea sa stiu ce se mai aude de Randy Orton(wreslter) nu l-am mai vazut luptand, in ppv.

Răspuns Câştigător
| HighOnMeth a răspuns:

Orton a fost suspendat pentru 2 luni pentru ca a fost prins din nou cu substante interzise. A lipsit de la RAW 1000, dar cred ca va reveni in curand.
Nu-l asculta pe cammm, ce a spus el i s-a intamplat lui Orton acum cateva luni, cand s-a luptat cu Barret.

1 răspuns:
| cammm a răspuns:

Randy Orton a suferit o accidentare in timpul inregistrarilor pentru Smackdown la sfarsitul lui decembrie. Meciul in pricina a fost un Falls Count Anywhere Match impotriva lui Wade Barret. Ca rezultat al accidentarii Orton a fost scos din programul evenimentelor live ce urmeaza. Accidentarea este una la spate si s-ar putea ca Orton sa lipseasca pana la 6 luni. happy ar trebui sa revina pana in toamna cred.big grin Funda big grin