| Analia_5609 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu unde sa gasesc lectii de dans pasi de dans video dar daca se poate in romana pentru ca nu gasesc dar dansuri de genu hip hop streetdance sau ceva de genu cum sunt la serialul ala totul pentru dans sau shake it up. imi plac foarte mult miskarile de la serialul acela. imi puteti da linkuri ca video plzz cel mai bun raspuns o funda mareeeee app ceva asa mai ujor pentru fete

3 răspunsuri:
| Cicorel a răspuns:

Poti vizita http://ro-dance.info/ este acolo o categorie cu lectii de streetdance

| dennysutz4a a răspuns:

Pai eu sunt la dansuri, de hip hop, street dance...ii superb...eu stau in Vulcan, la trupa de dans Vivace:x, iti dau acest link sa ne vezi http://www.youtube.com/watch?v=fE8wAvz1Wv8,sper sa iti placa avem si trupa mare care se numeste own streen hai la noi daca esti in apr0priere de vulcan:*

| andrey112 a răspuns:

Buna,daca vrei si daca ai posibilitatea sa dansezi hip-hop vino la one beat si iti garantez o mare placere aici poti dansa ori ce stil de dans vrei tu, programul este flexibil si il poti face dupa cum vrei tu dar eu iti recomand sambata-duminica de la 13:30 pana la 14:45 cu Rober Tatoi(Sid)pret abonament(Gold, de doua ori pe saptamana)120lei...sper sa iti placa...te asteptam