| gigro1998 a întrebat:

Cand (in ce zi si la ce ora) se joaca finala Europa League si cele 2 meciuri Champions League? (Puteti sa imi ziceti va rog si pe ce canale tv le pot vedea)

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Finala Europa League se va disputa la Torino pe 14 mai de la ora 21:45.Mansele tur ale semifinalelor Champions League vor avea loc marti, respectiv miercuri de la ora 21:45.Returul va fi peste o saptamana.Toate cele 3 meciuri vor fi transmise de Digi Sport si Dolce Sport.
O seara buna.

1 răspuns:
| PaiuAlexandru a răspuns:

Digi sigur