| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii sa fac si eu pentru a scapa de 'aripioare'/solduri? Chiar daca sunt exercitii mai intense sau mai grele, dar care sa aiba un rezultat rapid vizibil.

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Baietii ti-au raspuns deja. Nu am ce sa mai zic decat sa-ti spun ca au dreptate. Ai nevoie de exercitii lungi sustinute pe o perioada lunga de timp (alergare bicicleta role) combinate cu diverse tipuri de abdomene. Exercitiile pentru abdomen aici sunt pe plan secundar. Cardio este baza.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a scapa de ''aripioare'' trebuie sa faci cat mai multe exercitii cardio(alergare, inot) combinate cu abdomenele.

| cristi1505 a răspuns:

Exercitii pentru oblicii abdominali si exercitii cardio!