| Madalina100000 a întrebat:

ce exercitii trebuie sa fac pentru a putea sa stau in maini? si eventual sa fac si spagatul. multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti trebuiesc exercitii de intindere.
Daca esti flexibila nu o sa fie greuwinking

| Danysan a răspuns:

Pt flexibilitate -recomand un preparator -deoarece putem vorbii de o atrofiere la nivelu respectiv si e destul de greu sa inceapa sa se vada rezultate acasa. Poti face flotari dar ele iti cresc forta nu si ce vrei tu.

| Moncherie a răspuns:

Pentru spagatul iti trebuie exercitii de intindere ca sa iti devina oasele si muchii mai flexibili. Pentru a sta in maini inceaca pentru inceput sa iti sprijini picioarele de ceva si incearca asa. Sa faci flotari(stai linistita, nu faci muschi de la asta) ele te ajuta sa ai sustinere in maini.