| talentul a întrebat:

Buna ce suplimente proteice sa iau inainte de sala, pentru ca dupa sala iau dymatize elite mass, nu sunt o problema banii, as dori ce este mai bun

10 răspunsuri:
| sergiumauri08 a răspuns:

Baton de ciocolata de pe megaproteine.ro

| talentul explică (pentru sergiumauri08):

Inainte?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere sfatul medicului înainte să-ți pui sănătatea în pioneze!
Pa, pa.

| talentul explică (pentru Legiuitoarea):

Buna,cu ce sa imi pun sanatatea in pioneze? laughing)))

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru talentul):

Bună.
Tu crezi că suplimentele proteice sunt chiar sănătoase?
Mai documentează-te. Consumă mai multă carne pentru proteine.
Alergi după volum în mușchi sau forță în brațe?
Pa, pa.

| talentul explică (pentru Legiuitoarea):

//?

| talentul explică (pentru Legiuitoarea):

Eu stiu ca suplimentele proteice sunt sanatoase....cat despre documentat, peste tot vad ca sunt foarte benefice pentru sanatate, alerg dupa masa musculara nu numai in brate in tot corpul.

| sergiumauri08 a răspuns (pentru talentul):

Pai depinde ce batoane cumperi. uite iti alegi un fel si iti scrie acolo 1-2 pe zi sau 1-3 pe zi cat iti permiti tu ..pe la 12 inainte de antrenament si dupa poti lua.
http://www.megaproteine.ro/Batoane-proteice/

| Cosmin86 a răspuns:

Nu se iau proteine inainte, ci creatina, oxid nitric, etc.
Produse de genul :
http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/
sau
http://www.megaproteine.ro/Creatina/

| ElGreco88 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu prea esti in cunostinta de cauza! Confunzi suplimentele proteice care in tari starine sunt consumate si de oameni la 80 de ani, dar nah asta e mentalitatea de roman, pudra proteica = deces / te i'a dracu. NU MAI VORBITI DACA NU STITI CU CE SE MANACA!