| talentul a întrebat:

Exista proteine mai bune pentru masa musculara decat dymatize elite mass?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mâncarea obișnuită!

| Cosmin86 a răspuns (pentru MMihai):

Aici e vorba de suplimente, care NU inlocuiesc mancarea.

Deci, nu mancare obisnuita, ci mancare pentru muschi + suplimente, asa se face treaba. Suplimentele NU inlocuiesc mancarea si NICI INVERS.

Numai bine

| Nickname1890 a răspuns:

Exista o multime de tipuri de proteine. dar tu probabil ca te referi la suplimente pe baza de proteine nu la proteina in sine continuta de supliment... sau gresesc?

Daca exista suplimente mai bune decat cel mentionat... este relativ, totul depinde de ce ai tu nevoie... studiezi ingredientele de pe fiecare supliment, raportul proteine/carbohidrati etc.

Ca firma dymatize din auzite este ok, desi nu am incercat suplimentele lor.

| Cosmin86 a răspuns:

Probabil muscletech mass tech, dar sunt scumpe, e 180 de lei o cutie si te tine o saptamana doar happy

deci cam 720 de lei sa te tina o luna