| gigro1998 a întrebat:

Cine stie un site de unde pot cumpara o bicicleta mai ieftin, dar sa fie si buna! M-ar interesa un mountain bike.
Dau Funda celui mai bun!

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca vrei un pret cat de cat accesibil si sa fie in acelasi timp buna, ia de la Decathlon. Daca zici ca-s preturile mari acolo, atunci inseamna ca tu nu ai destui bani pentru una buna.

| marius577 a răspuns:

Daca ai suficienta incredere, poti sa iei si de pe ww.olx.ro ( site second hand in cea mai mare parte )

| gigro1998 explică:

Nu vreau de pe decathlon ca sunt sumpe realtiv cu alte magazine