| Alissa11 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc repede, adica ce trebuie sa mananc si ce exercitii trebuie sa fac pentru abdomen si gambe. P.S. : Sunt fata! happy

Răspuns Câştigător
| 3antonia01 a răspuns:

Pai poti sa faci exercitii acasa uite un link : http://lyla.ro/......-antrenor/
pe mine m-a ajutat mult.in plus nu e chiar ok sa tii diete sau sa te infometezi, eu am gasit o solutie chiar ciudata; de fiecare data cand vreau sa mananc ceva intre mese beu o cana cu lapte stiu ca suna ciudat dar chiar are efect.iti trece pofta de mancare

6 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Tukan sau dukan (cum s-o numi) oare ar ajuta?

| Alissa11 explică (pentru ElGreco21600):

Am auzit ca aceasta dieta nu este buna.

| Vidoni_Ana_Maria_1994 a răspuns:

Eu acum un an am urmat un regim:
Dimineata-Paine prajita ( 1 buc)
-cateva felii de salam sau sunca
-Salata (poti sa mananci si o rosie sau doar un ardei)
La 2 ore dupa mic dejun un fruct)
La pranz:-Fara supa
-Piept de pui facut la gratar
-Salata asortata
FARA PAINE!
Din nou, la 2 ore dupa pranz inca un fruct.
Cina:-Un iaurt mare degresat
Si foarte important e sa mananci la ore fixe! Bafta!

| marin81 a răspuns:

Doar cu multa munca, se poate slabi si nu in ultimul rand rabdare

| Alissa11 explică (pentru 3antonia01):

Mersi, deja am inceput sa fac acele exercitii pe care mi le-ai trimis. Mersi, o sa incerc si eu cu lapte happy

| 3antonia01 a răspuns (pentru Alissa11):

Ma bucur ca te-am putut ajuta happy