| HaPpyBoY a întrebat:

am aproape o luna de cand fac exercitii si anume se numesc ``8 minute zilnic pentru un abdomen perfect,, si nu dao roade nu mananc mult.
P. Sbig grinaca stiti niste modalitati prin care sa slabesc mai repede.

Răspuns Câştigător
| JhonnyTPU a răspuns:

Pai daca vrei sa slabesti repede infometarea nu e o solutie ...trebuie sa faci sport mult, mai mult de 8 minute si daca s-ar putea sa mergi la o sala de sport dotata cu greutati si tot ce trebuie ca e mai bine sa iti transformi grasimea in muschi decat sa te faci piele si os si in felul asta nu trebuie sa tai nici mult din mancare.