| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Pe 24 aprilie va juca Barcelona cu Chelsea. Stiti daca joaca si David Villa? Stiu ca s-a accidentat. Si-a revenit? Daca nu cand? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Brailainfo a răspuns:

David Villa inca nu e recuperat complet, si va pierde toate meciurile din acest sezon, dar din ce se spune, e posibil sa il vedem in teren din sezonul urmator 2012-2013.

3 răspunsuri:
| MrOvidiu a răspuns:

Nu cred ca o sa joace si david villa.

| Dennys24 a răspuns:

Nu joaca inca nu a inceput antrenamentele, e la recuperare si in sezonul urmator nu e sigur daca joaca de la inceput.

| ElChulo a răspuns:

Nu. Vorbeau la inceput ca poate ajunge la EURO 2012 dar nu cred.