| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Din cate stiti voi David Villa isi va reveni pana la euro 2012? sau macar va mai juca pentru ca si-a rupt piciorul?

Răspuns Câştigător
| raulwwe a răspuns:

Http://www.footballzz.com/noticia.php?id=52207 cateva informatii...Villa abia asteapta sa se intoarca in forta.

2 răspunsuri:
| raulwwe a răspuns:

Depinde de el.Pana la Euro 2012 ar trebui sa revina, cu putina ambitie va reveni si va fi pregatit sa joace.Problema e ca are deja 30 de ani si nu isi revine la fel de repede ca un jucator tanar. Sper ca la Euro 2012 il vom vedea in primul 11 al Spaniei!

| gaby995 a răspuns:

Nu isi va reveni pana la euro 2012 dar va mai juca