| AndFrancesca a întrebat:

De ceva vreme vreau sa ma apuc de patinaj. Faza este ca nu inteleg care este diferenta dintre "cursuri de initiere" si "scoala de patinaj". Ambele te invata sa patinezi, nu? Ce e in plus la una si nu e la celalta? Daca e cineva care se pricepe, va rog ajutati-ma putin. Chiar as vrea sa stiu care e diferenta ca sa pot face o alegere. Multumesc mult!

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

La cursuri de initiere merge una ca mine, care vrea sa invete sa sa stea bine pe patine, ca sa nu-si rupa vreun tendon cand merge sa patineze o ora in parc. La scoala banuiesc ca inveti pro, sa poti merge mai departe, spre performanta. Inteleg ca esti tinerica...