| Rimadan103120 a întrebat:

Buna dimineata, am o intrebare, trebuia sa se lupte Floyd Mayweather vs Khabib, era programat pe 4 mai 2019, caut la detalii, nu gasesc nimic, stie cineva cand se lupta?

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

Nu era nimic programat. S-a discutat despre data respectiva pentru ca atunci s-ar fi incheiat un anumit contract al lui Khabib si ar fi putut sa lupte in ring (ca pe Mayweather in cusca n-o sa-l vezi). Nici macar nu se mai discuta despre meciul respectiv. Khabib e inca suspendat daca nu ma insel, dar are deja in plan vreo 3 meciuri de MMA pentru anul asta, iar Mayweather e cu ale lui. Nu mai au nicio treaba unul cu altul.