| nico1996 a întrebat:

E adevarat ca clara woltering, katarina bulatovic si alexandrina barbosa vor semna cu oltchim?

3 răspunsuri:
| treideca44 a răspuns:

Probabil ai aflat deja...Clara si Katharina au semnat deja cu Buducnost pentru inca un an.
Barbosa a venit la Oltchim si cred ca e ultima venire.
E posibil sa plece Voina pentru ca are probleme de sanatate si vrea o pauza. Se vehiculeaza venirea lui Krumbolz. Daca se concretizeaza, Oltchim o sa fie clar favorita la castigarea CL, francezul e un antrenor urias. happy

| jan33tt a răspuns:

Da..si vor pleca mai multe de la oltchim...

| Bohar_Sergio_1988 a răspuns:

Clara woltering, si-a prelungit contractul cu un an la buducnost insa bulatovic se vehiculeaza acelasi lucru dar nu este concret.