| ghicicinesunt a întrebat:

Buna ii bun abtronic face ceva treaba?

6 răspunsuri:
| oOoRubyoOo a răspuns:

De ce vreti toti calea usoara? si care mananca bani
mananci mai putin si te definesti ce e asa greu? castigi si bani pierzi si grasime, iar pentru abdomen exercitii normale.

Tu gandesti logic? cum sa te ajute porcaria aia, chiar daca vei pierde ceva apa din organism si vei parea mai "slab"

E acelasi lucru cu operatiile de indepartare a grasimii, te duci te taie si dupa se pune inapoi pentru ca tu de fapt nu ai modificat dieta (sa slabesti din dieta) ci pur si simplu ai slabit fortat iar corpul pastreaza surplusul de calorii ca grasime.

| ghicicinesunt explică (pentru oOoRubyoOo):

Mie imi trebuie patratele nu sa indepartez grasimile

| floripufi a răspuns:

Face treaba buna sa stii si-a luat o prietena de-a mea si a zis ca este bun.

| floripufi a răspuns:

Da face treba buna.Si-a luat si o pritena de-a mea si a zis ca nu a avut probleme cu el.

| ghicicinesunt explică (pentru floripufi):

Eu sunt baiat deci este bun?

| floripufi a răspuns (pentru ghicicinesunt):

Da este bun.