| TweyR a întrebat:

Buna, imi poate recomanda cineva niște apărătoare de noroi care să se încadreze în bugetul de 40 RON pentru o bicicletă Mountain Bike Romet Rambler R 6.2?

https://www.biciclop.eu/......-2019.html
Aș dori răspuns de la cineva care se pricepe la asta!
Multumesc!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

40 de lei un set fata + spate, nu gasesti decat porcarii de unica folosinta.
80-120 lei e alta treaba si poti cauta si la Decathlon pe site sa-ti faci o idee si la celelalte magazine specializate de bicle.
Nu cumpara nimic daca nu poti proba direct pe bicla ta sau daca nu le poti returna daca nu vin ok dupa ce le montezi! fiecare bicla are marimile ei si la furca si la puntea spate si la anvelope si un set prost iti face mersul pe bicla un chin si iti vine sa renunti la ele, iar un set bun, il poti tine toata viata biclei si te protejeaza ok.
Nu uita ca orice plastic trebuie sa aiba protectie UV!