| KamiM a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un sport de autoaparare? Am facut karate traditional, aikido, taekwondo un timp dar caut ceva mai lipsit de rigori, mai liber, mai violent chiar, care sa ma ajute sa imi "vars nervii". Dar nici chiar wresling; ceva care sa nu se bazeze atat pe mult pe corectitudinea pozitiilor sau a tehnicii.

10 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Box.

| manuel72 a răspuns:

De sex n-ai auzit inca? In pat poti sa te descarci toata nu numai "nervii".

| KamiM explică (pentru manuel72):

Oau, esti de o inteligenta debordanta. Daca tu consideri ca sexul este un sport de autoaparare atunci inseamna ca esti un om foarte frustrat.

| manuel72 a răspuns (pentru KamiM):

De parca ai trai in jungla, de-ti trebuie autoaparare, cred ca daca iei o palma te pui pe plans ca un copilas care a scapat bomboana pe jos.Ce naiba! Consuma energia cu ceva util.

| KamiM explică (pentru manuel72):

Tu vorbesti ca sa nu taci. Daca ai o solutie pentru problema mea e bine, daca nu, abtine-te. Nu plang daca imi da cineva o palma; am centura maro la karate, frate, si am destula energie cat sa o folosesc in toate modurile posibile.

| manuel72 a răspuns (pentru KamiM):

rolling on the floor rolling on the floor

| Jokyo a răspuns:

MMA sau kickboxing sunt ceea ce ai nevoie big grin

| milkie a răspuns:

Poate box. :/

| claudiaclau12 a răspuns:

Gimnastica este buna eu fac mereu cand sunt nerboasa si este usoara roata podul roata pe spate

| Ciora_Edy_2000 a răspuns:

Taekwondo incearca-l...