| Inejbrekker a întrebat:

Bună! Îmi puteți recomanda o sală în Iași unde vi s-a părut ok și e și un preț accesibil, poate în jur de 100 de lei? Știu că ar trebui să fie reduceri pentru studenți, dar cu mai puțin de 150 de lei nu am reușit să găsesc.

1 răspuns:
| mODIN a răspuns:

Nu stau in Iasi, dar iti zic oricum ca in jur de 100 de lei pe luna nu prea ai cum sa gasesti decat daca e foarte mica si la capatul orasului. Pur si simplu nu prea costa atata un abonament.