| mariaa100 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop si nu stiu care ar fi mai bun. Imi puteti recomanda un laptop bun la un pret accesibil?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Un pret accesibil pentru cineva poate sa nu fie chiar atat de accesibil pentru altcineva. Specifica ce inseamna pret accesibil pentru tine.

| Rares111111 a răspuns:

Uite, am gasit un laptop pe eMAG care este destul de bun din punctul meu de vedere.https://www.emag.ro/......DQ9TB8BBM/ Cele mai ieftine de atat sunt foarte slabe si nu duc aproape deloc