| Raluca15Elena15 a întrebat:

Imi puteti spune un club sportiv in Bucuresti unde sa se faca inot unde fiecare copil face cu un antrenor? Am niste probleme de sanatate si nu risc ca un antrenor sa se ocupe de 10 copii, printre care si eu, deodata. Doresc ca antrenorul doar sa ma invete sa inot ci nu sa fac salturi (pentru ca nu am voie) si sa merg la concursuri. Daca s-ar putea prin zona Colentina-Obor, dar pot fi si alte zone. Merci!

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Berry fitness spa - Zona iancului
Dinamo - Stefan cel mare

Cand vorbesti la telefon sau la fata locului specifica ca doresti cursuri cu antrenor personal si nu in grup si intr-una dintre locatiile pe care ti le-am dat sigur vei gasi.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Diamond - tineretului, e singurul pe care il stiu eu