| Adrry00 a întrebat:

Imi puteti zice si mie niste cluburi de dans moderna din Ploiesti (in afara de Casa de cultura Ion Luca Caragiale), ar fi ideal sa fgie gratuite.Multumesc anticipat si sa nu uitati ca ofer fundita

2 răspunsuri:
| ralfy123 a răspuns:

Iti pot spune eu sa iei o carte de gramatica in mana si sa inveti semnele de punctuatie, dupa aia mai vorbimlaughing

| Adrry00 explică (pentru ralfy123):

Ce sa zic? Mi-am gasit profesor de gramatica, ce ma bucur! Se intampla sa te si grabesti.