| JulesDC a întrebat:

imi spuneti niste exercitii pentru a mi se dezvolta muschii fesieri repede si frumos, va rog? big grin
Cam in cate saptamani vedeti rezultate?

25 răspunsuri:
| Vancea_Gabriela_Maria_1990 a răspuns:

Incearca genoflexiunile.(P. S. Daca doresti rezultate trebuie sa le executi corect.)

| MarieStephan a răspuns:

Toate exercitiile care "pun in functiune" muschii fesieri SI restul
Abdomenele sunt cele mai recomandate dar poti cauta pe Google sau pe Magazin Play aplicatii cu exercitii
SI la timp depinde cate SI Ce fel de exercitii faci, cum le combini, cat timp le faci pe zi SI cate zile etc.

| Solutionistul a răspuns:

Pe bune acum? Aplicatii pentru orice mai Marie? laughing Bineinteles ca genoflexiunile sunt cele mai benefice pentru un fund sexy! La faza cu repede..mhm, nu stiu ce sa spun domnisoara! Necesita timp, rabdare si pasiune!

| MarieStephan a răspuns (pentru MarieStephan):

Scuze nu abdomenele....genoflexiunile :3

| MarieStephan a răspuns (pentru Solutionistul):

N.ai auzit de aplicatii cu programe de exercitii? SI eu am una. Daca faci 2 zile cate 5 minute SI dupa mai faci din an in Pasti logic ca le faci degeaba

| Solutionistul a răspuns (pentru MarieStephan):

Ba am auzit...dar raman perplex cand va aud! Chiar avem nevoie de o aplicatie pentru orice? De ce nu exista o aplicatie sa-mi zica si cand sa ma duc la baie?

| JulesDC explică (pentru Solutionistul):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Multumesc pentru raspunsuri :3

| MarieStephan a răspuns (pentru Solutionistul):

Frate....aia iti da idei SI.ti explica cum sa faci anumite exercitii
Daca Tu ai antrenor personal care sa te duca la baie bravo ai un like

| Solutionistul a răspuns (pentru MarieStephan):

Ideea e ca trebuie sa inveti singur...din greseli! Asta e cea mai buna metoda de a invata..nu poti lasa o aplicatie sa faca toate lucrurile din viata ta! Ce rost ar mai avea toate? Ce satisfactie ai mai avea?

| Solutionistul a răspuns (pentru JulesDC):

Cu placere! Te avertizez, fii pregatita sa primesti comentarii rautacioase si fel si fel de complimente atunci cand o sa te prezinti cu '''noul tau fund perfect'' laughing

| MarieStephan a răspuns (pentru Solutionistul):

SI eu daca nu stiu Ce exercitii sa fac pentru fund fac flotari pana imi Dau seama CA e gresit SI o iau pe ghicite pana gasesc ceva bun

| JulesDC explică (pentru Solutionistul):

Nu o sa am asa ceva vreodatarolling on the floor rolling on the floor doar incerc sa il fac sa nu mai fie asa pleostitrolling on the floor

| Solutionistul a răspuns (pentru JulesDC):

Pleostit? Mor aici de ras laughing))))))))) Sunt sigur ca ai putea sa ajungi la rezultate remarcabile daca ai vointa...si ca fundul tau e perfect oricum ar fi laughing

| JulesDC explică (pentru Solutionistul):

Parca e triunghirolling on the floor rolling on the floor
Incerc sa fac ce pot sa arate ca un fund normallaughing

| RobertMoon a răspuns:

Te duci la sala, acasa nu prea ai ce face înafara de banalele genoflexiuni.

| Solutionistul a răspuns (pentru JulesDC):

Esti foarte comica laughing)))))))

| JulesDC explică (pentru Solutionistul):

Multumesc, multumesc laughing)

| Solutionistul a răspuns (pentru JulesDC):

laughing Sa-mi spui cand mai ai nelamuriri cu exercitiile, sau orice alte curiozitati laughing Iti stau la dispozitie in domeniul asta

| Syndre a răspuns:

Îți recomand să te duci la sală, că fără să adaugi greutăți nu ai să ajungi foarte departe. Cele mai bune exerciții sunt cele de tipul genoflexiunilor și al fandărilor, găsești câteva programe pe internet care sunt okay dar cum am spus, te sfătuiesc să te duci la sală.
Oricum, contează mult și alimentația aici. Mult succes!

| JulesDC explică (pentru Syndre):

Multumesc happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fandările sunt recomandate.
Pa, pa.

| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "saptamani "?

Vrei sa spui 6-7 luni.

| JulesDC explică (pentru Cosmin86):

N-am zis ca vreau sa mi se faca fundul cu 10 cm mai mare, vreau sa ii fac o forma sa nu mai arate asa uratwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru JulesDC):

Da, exact. Si asta necesita mult timp.

10 cm mai mare = cativa ANI, nu luni.

De-aia 90 % din oameni esueaza crunt, ca se asteapta la rezultate peste noapte ( 3 luni = peste noapte, ca fapt divers ).

| JulesDC explică (pentru Cosmin86):

Dar n-am zis ca vreau sa fie atat, am zis ca vreau sa ii dau o forma sa nu mai fie lipit de piciore laughing