| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, in copilăriei nu am putut merge la fotbal cum mergeau alți copii la cluburi etc și așa că am jucat fotbal in fata blocului pe postul de portar și acum am 18 ani și acum as vrea sa merg la un club de fotbal dar nu știu dacă mai mă vor primi. As vrea sa merg chiar și ca rezerva fara sa primesc nimic pe postul de portar, mai am pe undeva șanse? Va mulțumesc

4 răspunsuri:
| Razvan262005 a răspuns:

De ce sa nu ai sanse, nu conteaza unde ai jucat fotbal, conteaza cat de bun esti =]]

| Anonim103723 a răspuns:

Normal... Din păcate iti zic ca nu chiar ai sanse de ai juca la nivel profesional dar dacă evolueze super bine și stii ai putea

| Necunoscutu92 explică (pentru Razvan262005):

Eu vreau sa joc din pasiune nu mă interesează să joc la cluburi mari alea mici că eu nici o data nu o sa ajung la cluburi mari dar știu să joc bine mai ales să apar

| Necunoscutu92 explică (pentru Anonim103723):

Nu mă interesează să ajung la nivel profesional să ajung sa joc undea asta e farmecul meu