| OnceaGeorgy a întrebat:

Eu as vrea să activez la o echipă de fotbal pe postul de portar sau fundaș central, însă nu am fost in nicio echipă de juniori pana acum, doar ce am fost în echipa școlii, joc fotbal de la 11 ani (17 in prezent, am 1.85). Mulți prieteni și alți străini cu care am jucat mi-au spus că ar trebui sa merg la o echipă, măcar liga a 4-a, dar întrebarea este care sunt criteriile lor de selecție? As avea șanse?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Sa ai rezistentanta, viteza, precizie de pase, sut... team wirk, baniwinking cel putin o perioada.