| theboyof201195 a întrebat:

Bunahappy
In martie fac 17 ani, am 59kg si 1.71, as vrea sa ajung 1.85 sau 1.90 cat de repede posibil, ce imi recomandati? In afara de inot(nu imi place), dar si cat de des sa fac acel lucru... Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Eu, dupa parerea mea e posibil sa ajungi la 1.90 dar asta cere sacrificii, adica trebuie sa te antrenezi zi de zi, cu mici pauze bineinteles, timp de 5 ani, un basket sau volei zi de zi timp de 2 ore, o ora dimineata, una seara si e posibil sa cresti.
Dar nu sa tragi de timp in sensul ca azi nu prea ai chef, maine e frig, poimaine ai intalnire, etc etc, trebuie sa exersezi zi de zi daca vrei sa iti indeplinesti visulwinking

1 răspuns:
| minamonick a răspuns:

Nu mai ajungi la 1.85. Poate mai ajungi la 1.77 dar mai mult nu cred. Mai ales daca nu vrei sa inoti.