| Andrei1242 a întrebat:

Am 1.71 si 16 ani.
Arginine ma ajuta sa cresc in inaltime mai repede?
Vreau sa ajung la 1.85...
Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Sportul te poate ajuta acum cat mai esti in creștere. Arginina nu face minuni. E doar un supliment alimentar, nu un steroid!

Răspuns utilizator avertizat