| Pasca_Radu_Bogdan_1985 a întrebat:

Buna,inainte de toate vreau sa spun ca printre toate casele de pariuri williamhill are cele mai multe optiuni.Problema mea este faptul ca tot timpul cand adaug pe cupon meciuri de la un momendat se blocheaza pagina si imi da erori,ori la cupon(imi dispare tot),ori la pagina, ii tot dau refresh dar continua cu tot felul de erori si in final ma desconecteaza sau imi dispare cuponul si trebuie sa o iau de la inceput.Confim de asemenea ca am totul actualizat si fara nici o restrictie de la calculatorul meu(antivirus, firewal.etc).Am incercat de pe mozilla,explorer si chrome cum mi-au spus cei de pe chat-ul saitului si nimic, tot cu blocari,am sters cookiurile,cache cum mi-au cerut si la fel cu blocari,o alta parte e ca din partea saitului nu imi ofera conectare sigura(conexiunea nu este criptata),nu furnizeaza informatii despre identitatea sa, toate astea cand dau la informatii despre sait.Am incercat de pe alt calculator,laptop,telefon mobil si la fel, ei spun ca din partea lor nu exista nici o restrictie si merge totul normal.Pe toate celalalte imi merge bine fara probleme : bet365, sportium si suertia.Am intrebat un tehnic si mi-a zis ca poate fi lipsa dintre servere a ceva numit parca : DL sau SL sau ceva de genul sau saitul e fals si mi-a sugerat sa incerc cu alt cont.Eu as dori si alte pareri si daca se poate, pagina oficiala, in caz ca este falsa.Va multumesc si astept raspuns.

1 răspuns:
| AlexLOL9999 a răspuns:

Naspa de tine laughing