| silviu20 a întrebat:

Buna (intrebare pentru cei din Tecuci),stiti cumva daca in Tecuci este sala de forta?,as vrea sa aflu mai exact pe ce strada este unde si cat se plateste, stie careva?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu mai stiu cum se numeste strada si nici cit se plateste, probabil ca la majoritatea salilor de forta, 45-50 lei.Vezi pe strada fostului sau actualului tribunal, nu mai stiu, undeva pe la fostul restaurant Moldova mai sus.Stiu ca am facut lupte libere prin anii 1982-1983.