| larissa2000 a întrebat:

joi clasa mea(6B)are meci de football si as vrea sa imi spuneti niste incurajari. fundoi

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

In primul rand conteaza galeria si galagia pe care trebuie sa o faceti. In sticle de plastic de 1/2 kg, puneti banuti sau pietricele si agitati-le in timpul meciului, apoi adunati-va vreo 3 au 4 persoane si faceti niste versuri pentru echipa si pentru jucatorii preferati pe care sa le scandati atunci, in rest multa bafta.

3 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Haideti clasa a6aB faceti praf! Puteti reusi! Haideti nu va dati batuti! Castigati! funda plis?

| Mrrx17 a răspuns:

Scoala (numarul scolii) nu uita
ne-ai promis victoria!

| madalinutzaa99 a răspuns:

Draga Larisa daca jucam cu a 7 D ii destuL sa strigan doar HUUU 7 D ...Lasa ca o sa incercam dupa vacanta big grin