| flavius19992 a întrebat:

mi-am luat si eu niste Nike Mercurial si vreau sa imi gravez pe ele ceva (sa scriu un cr mic in spate) cu ce pot face asta? sau merge sa o duc la baietii aia care scriu si pe tricouri? daca nu spuneti-mi unde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii cumparai de pe site'ul adidas aveai optiunea asta tii gravau ei cu laser oricum daca ai o firma de publicitate in apropiere ii poti intreba, nu cred ca ii pot grava dar cu siguranta pot imprima ceva pe eihappy
Fundahappy?

2 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Du-te la aia care scriu pe tricouri fac si pe papuci

| white_2190 a răspuns:

Da poti incerca acolohappy