| deanutzu a întrebat:

Buna momentan sunt la o echipa de fotbal si nu stiu ce pereche de ghete de fotbal sa imi iau... vreau firma adidas dar nu stiu ce model, pretul max 150-160 LEI sfatuitima, sa fie frumoase totusi.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pai ce faci mai? te duci la o prezentare de moda? ia-ti o pereche de ghete in care sa te simti tu bine, nu tot felul de fite. rolling on the floor

| corolav a răspuns:

Cînd ştii cu obiectul joci şi în papuci, şi în bocanci, şi desculţ. Cînd nu le ai cu fotbalul poţi face ceva pe ghetele alea de firmă. Ele nu joacă singure:

| CosminTheWin a răspuns:

150-160 nu gasesti chiar asa frumos dar sunt si alte firme care produc si mai ieftin si faini sau daca vrei neaparat de firma calumea ea de la Sekand Hand.