| ingerashpierduth a întrebat:

pentru fanii wrestlingului..cand va avea loc iadul in cusca unde John Cena se va lupa cu Cm Punk?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mersi mult CristiAndrei

| dracu14 a răspuns:

Nu se va lupta punk cu cena, inca nu e stabilit nimic, la fel de bine il poate pune pe hornswoogle sa se bata cu punk, in fine hell in a cell va fi pe 28 octombrie in usa, daca vrei sa il vezi live intra pe http://www.whsports.net/ pe 29 octombrie ora 3:00(asa pica la noi), daca nu poti sa il vezi live showul este inregistrat si te poti uita la el cand vrei.

| DenisDulubei a răspuns:

Ba cred ca joi