| GeorgianaN10867 a întrebat:

Pot ramane corigenta daca am ratat o proba de viteza? Dau ⭐

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde de profesor. In general profii de sport nu prea pun mare accenr pe ore, cel putin nu cat sa lase elevii corigenti din asa ceva.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Viteză la ce?

| sierra1 a răspuns:

OK, ai ratat viteza. Dar poate faci față la rezistență sau sărituri sau aruncări. Nu?

| PumpkinDoll a răspuns:

Vorbeste cu profesorul/profesoara si sa fim sinceri....la sport, cred o sa te treaca de la el/ea, nu cred ca are nimeni chef vara sa vina sa dea corigenta la sport pentru cativa copii

| lilianaadelina a răspuns:

Nu,doar daca iti pune mai multe note de 1 asa incat sa nu iti iasa media 5

| Alynescu22 a răspuns:

Nu,cu siguranta.o dai altadata

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Nu cerei lu profu/profa daca poti so o dai nici eu nu am dato pe aia de rezistenta