| MunteanuIoan a întrebat:

Exista corigenta la sport?
Adica eu am 2 de 4 in caiet (proba de alergare + proba de oina) si vreau sa stiu daca pot ramane corigent. Adica in catalog am pana acum 3 note de zece (doua la mate, una la chimie) si un noua (la fizica), o tine cont de ele si imi da media zece?
Eu pur si simplu nu sunt bun la sport :'( (Sunt a 7-a)

Răspuns Câştigător
| xxxxxxxxxxxxxxxxxxxXXxXXXxX a răspuns:

Da, se poate rămâne corigent la sport ca şi la oricare altă materie deşi mie nu mi se pare normal. Şi nu contează dacă eşti bun la fotbal sau la oricare alt joc de echipă sau individual, oricine este bun la sport doar că unii sunt mai agili, iar alţii mai puţin agili. Dacă îţi dai silinţa nu are cum să te lase corigent, vorbeşte cu diriginta sau cu directoarea. Baftă!

1 răspuns:
| angemon500 a răspuns:

NOrmal ca te va laa corijent la sport, dar daca zici ca esti destept poate te iarta...