| SIlverSurfer a întrebat:

Buna,practic taekwondo de 6 ani,dar nu cred ca e ceva serios,si oricum as vrea sa fiu un pic mai dur, Ce feluri de sport imi puteti sfatui?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muay thai

| Ibrahimovic a răspuns:

Taekwondo e un sport foarte serios dar este doar auto-aparare. Daca vrei sa fii mai dur poti alege intre Kick-Boxing, MMA...

| Deliric95115 a răspuns:

Muay Thai, cu siguranta, daca vrei sa fi mai dur. Multi iti vor spune ca boxul este cel mai tare sport, mama mama... dar nu prea e adevarat..am fost si eu la karata la box dar nu m-au ajutat cu nimic.

| dZZanK a răspuns:

Eu ti-as recomanda MMA.