| topacate a întrebat:

Buna ptu Vaslui vs inter va fi televizat da sau nu si pe ce post?

4 răspunsuri:
| AlinaTha112 a răspuns:

Cred ca pe PRO-tv sau DolceSport!
Sper ca te-am ajutat!

| LiveStar a răspuns:

Sports-tv.eu
atdhenet.tv
Instalezi sopcast si prietene, vezi ce meci vrei tu pe net moca happy

In ceea ce priveste Vaslui-Inter, citeste articolul asta:

Vaslui - Inter ar putea fi netelevizat!
Singura partidă care încă nu se ştie dacă şi pe ce post va fi televizată e cea dintre FC Vaslui şi Inter Milano, care are loc joi, de la 21:45. Doar două posturi TV au făcut oferte, însă sumele propuse i-au revoltat pe şefii moldovenilor: "Unii, cînd e vorba să încaseze bani, nu e deloc criză. Cînd, însă vine vorba să achite sau să facă o ofertă e criză mare de tot. Ei bine, îi anunţ să-şi ia gîndul că vor Vaslui - Inter va putea fi transmis pe o sumă mai mică decît cea de la Vaslui - Fenerbahce. Deci, să-şi ia gîndul".

Cel mai probabil, în cursul zilei de azi, FC Vaslui va relua discuţiile cu posturile TV şi va face anunţul oficial în privinţa televiziunii care va urma să transmită live meciul de la Piatra Neamţ.

DAR, pe internet sigur va fi transmis!

| raddu250 a răspuns:

Da se televizeaza dar nu stiu sigur pe ce program dar pot sa-ti zic ca este ori pe sport.ro ori pe pro.tv ori pe digi.tv (1, 2,3) nu s-a hotarat inca.

| Stanciu_Vlad_1993 a răspuns:

Digi Sport 1