| bexiroxi a întrebat:

Vi se pare ok ca un antrenor sa va puna sa faceti peste 150 de genoflexiuni la fiecare antrenament?(avem 5 antrenamente pe saptamana) De exemplu, daca nu dadeam mingea peste fileu (fileul avea vreo 3m) faceai 50 de genoflexiuni. Nu mi se pare foarte ok. Inteleg ca trebuie sa ne antrenam, dar macar sa nu facem la fiecare antrenament la fel.
Acum ceva rimp, in timp ce antrenorul vorbea, o colega a stranutat, iar antrenorul a pus-o sa faca 200 de genoflexiuni.
La final de antrenament (nu tot timpul) spune " Felicitări copii"
(fac volei)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte ok. Doar nu te pune sa speli wc-uri.
Face parte din antrenament.

| ioana748 a răspuns:

Un antrenor tampit si frustrat care nu stie sa va faca sa faceti de placere antrenament.

| Alexalex1000 a răspuns:

Nu prea e ok că va forțează rău... Dar așa va căliți. Trage tare de tine