| Ryaaan a întrebat:

Buna seara, vreau sa imi iau niste pre workout, creatina si inca cateva suplimente, voi ce firme de suplimente folositi sa fie cele mai ok, vorbesc de calitate? Mi-am luat de la myprotein si nu mi s-au parut cele mai ok.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Eu folosesc suplimentele de la myprotein si își fac treaba perfect pentru mine. Prefer in special aroma lor de chocolate brownie pentru pudra de proteine.

Dacă nu ești încântat de myprotein atunci îți recomand Gfx gold sau iso whey gold plus creatina separat, am prieteni care folosesc si la ei dă randament. Baftă!

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Eu folosesc de la DY Nutrition
Nu se compara cu celelalte branduri
La asta ma refer https://bit.ly/3btz8r2