| Cucuriguuu a întrebat:

Vreau sa stiu daca este cineva care sa pricepe sa imi spuna si mie pentru culturism daca ar fi o idee buna combinarea salei (forta) cu diferite suplimente sau alte substante care sa ajute la dezvoltarea mai usor.
In special as dori sa aflu daca este cineva care sa fi luat pana acum creatina si steroizi.
As vreau sa aud cateva pareri despre aceste 2 elemente,poate este si cineva care a consumat si poate sa imi spuna cum este cu avantajele,dezavantajele,ce probleme apar, etc.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e vorba ca nu sunt recomandati, e vorba ca sunt ilegali laughing

vinde cuiva steroizi ( fara pile la politie ) sa vezi cum ajungi direct la inchisoare

Legat de suplimente :

- creatina, foarte buna. In mancare se gaseste in carne rosie si in peste, dar si ca supliment e ok

- proteine, recomand din nou carne ( pui, peste, curcan, vita ), oua si branza. iar ca suplimente: dymatize elite whey sau whey gold

- glutamina mai este un supliment important ( refacere, ca practic muschii cresc in perioada de refacere, nu cand ii lucrezi )

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat