| costyn997 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce exercitii pentru dezvoltarea masei musculare pot face acasa?! [Am 2 gantere de 10 kg]. Daca puteti sa-mi spuneti exercitiile pentru fiecare grupa musculara, cate seturi si cate repetari!, Dau funda!:*

4 răspunsuri:
| Cristi_Cryss_1997 a răspuns:

Pentru masa ar trebui sa faci cu greutate mai mare si mai putine repetari de ex faci 4-5 serii si gresti din greutate asa cum ai u de 10kg fa cat mai multe... cat poti de multe happy funda?

| NDC12 a răspuns:

Acasa nu faci nimic si punct, degeaba incerci.

| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa pui muschi acasa... si cu 2 gantere amarate...

aberatii de copii mici, apuca-te de sah sau du-te naibii la sala + fa-ti o alimentatie speciala

| StefanMihai a răspuns:

Nu rezolvi nimic doar cu 2 gantere de 10 kg.
Daca vrei cu adevarat sa-ti dezvolti masa musculara du-te la sala.
Uita-te la tutoriale pe net pentru fiecare grupa de muschi si pune-o in practica.
Pentru a accentua procesul de dezvoltare iti recomand creatina si proteine dar inainte de astea intreaba un profesionist sau informeaza-tewinking