| billyșorr a întrebat:

stie cineva cum pot repara o minge de fotbal fara da o descos? Are un por mic!

Răspuns Câştigător
| DorinStancu a răspuns:

Bagă lapte în ea cu acul. Nu foarte mult. Cam două înghițituri. Dacă gaura e mică se va astupa. Dar imediat după ce bagi, agită un pic mingea

| billyșorr explică (pentru DorinStancu):

Si dupa trebuie sa o umflu? Doar lapte gol trebuie bagat?

| DorinStancu a răspuns (pentru billyșorr):

Da, doar lapte si poti sa il bagi atunci cand mingea este umflata.

3 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

E cam rip mingea ta, dacă era de cauciuc mai puteai cu petice, alta varianta nu ai decât să tai partea unde este gaura și să pui super glue cu un petic sau o parte de balon rupt și să o lipești la loc.