| Papusika27 a întrebat:

Stie cineva daca la ala elite-gym ai nevoie de seria buletinului pentru a te inscrie? O prietena mi-a zis ca nu, dar nu este foarte sigura!

Răspuns Câştigător
| Rapking a răspuns:

In genral ca sa iti faci un abonament la sala iti cere buletinul doar pentru nume si cnp nu si serie acum depinde de politica aceste sali de fitnes oricum ia buletinul la tine pentru ca o sa iti trebuiasca daca nu ai buletin incearca cu certificatul de nastere sau daca ai sub 14 ani incearca sa mergi cu un adult si sa iti faca abonament ....acum nu sunt sigur daca face abonamente la persoanele su 14 ani FUNDA?