| ralucapal a întrebat:

Stie cineva daca se fac cursuri de kangoo jumps in Roman?

5 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Nu stiu daca e sau nu n-am nicio legatura cu Roman dar vreau sa te intreb de ce vrei sa faci kangoo? pentru a slabi sau pentru altceva pentru ca multe fete nu inteleg pentru ce este acest sport...te intreb pentru ca multe dau banii degeaba pentru ca nu stiu scopul acestui sport

| ralucapal explică (pentru HaHaGirl):

Ca sa slabesc

| HaHaGirl a răspuns (pentru ralucapal):

Clar dai banii degeaba. kangoo jumps se face pentru tonifierea muschilor de la picioare si abdomen vei observa ca nu faci febra musculara de la kangoo..este o chestie de intretinere...pentru tonifiere si nu pentru slabire dupa ce slabesti te duci la kangoo si sari de-ti vine acru...eu fac kangoo de 2 ani si cu kangoo nu se sslabeste ba mai mult cunosc fete care s-au ingrasat dupa ce au inceput sa faca kangoo jumps daca vrei sa ai niste picioare superbe da te duci la kangoo eu pentru slabit fac sala cand pun 2-3 kg si tot pentru intretinere abdomenului fac sala si alerg mult

| DiamondShine a răspuns:

Da se fac.

| ralucapal explică (pentru DiamondShine):

Poti sa imi dai mai multe detalii?