| gingergirl1 a întrebat:

Stie cineva pe ce program joaca Steaua-Rapid? Il caut de jumatate de ora si nu gasesc nimic!laughing
Funda

Răspuns Câştigător
| Enake a răspuns:

Buna! Meciul Rapid-Steaua s-a jucat pe Digi Sport 1 la ora 20:30, scorul final a fost Rapid 1-1 Steaua, au marcat Ovidiu Herea pentru Rapid in min 9, si Alexandru Bourceanu pentru Steaua in min 81.Iti voi da si un rezumat:Georgievski il faulteaza pe Grigore acordand o lovitura libera pentru Rapid, pe care Ovidiu Herea o transforma intr-o reusita.Scor Rapid 1-0 Steaua in min 9.In min 13 Latovlevici centreaza pentru Rusescu, Rusescu ratand balonul dand pe langa el.In min 22 Tatu ii ia locul lui Georgievski. Dupa ce a luat gol, putem spune ca Steaua a atacat incontinu pe Rapid.In min 46 Prepelita ii ia locul lui Tanase.In min 67' Pancu este inlocuit de Alex Ionita.In min 81 Bourceanu trimite din afara careului mare un sut deviat de Abrudan, iar Pecanha(portarul Rapidului) nu mai poate interveni.Scor Rapid 1-1 Steaua.Tot dupa gol, Chiriches a fost lovit cu un obiect aruncat din peluza, o bricheta din cate am inteles.Din tribune sau aruncat chiar si cu scaune, jucatorii Stelei intrand in vestiare.Meciul a fost intrerupt aproximativ 10 minute.S-au acordat 4 minute de prelungire. Outea fi 2-1 pentru Rapid, dupa ce Tatarusanu greseste la o centrare, dar sutul lui Alex Ionita este deviat in corner de apararea oaspetilor.In minutul 90+6 Iancu a lovit bara, iar Steaua putea da lovitura in ultima faza a meciului.Final de meci, Rapid 1-1 Steaua. Funda?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Meciul Rapid-Steaua este in direct pe Digi Sport 1.

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Meciul a fost transmis pe programul Digi Sport 1.

| HustlerM a răspuns:

Pe DigiSport1 si e 1-0 pentru Rapid. Funda?

| υѕєяηαмє a răspuns:

Incearca pe euro sport 1-2 la tv sau pe net bafta!