| Bogdana_Floriana_1996 a întrebat:

stiti de unde pot achizitiona ghete kangoo jumps la un pret redus? de preferat sub 400 lei. Multumesc!

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Nu ai sa gasesti aceste ghete la acesti bani cu siguranta

| CalinBerindean a răspuns:

Cel mai bine cauti pe sit-urile de comercializare de pe internet unde o sa gasesti, dar nu cred ca o sa gasesti un pret asa de mic eu am gasit la 700 lei pe mercador.

| BLeur a răspuns:

Mai fă rost de bani şi comandă pe net : http://dianastirbu.ro/......oo-jumps/. SUNT peste 900 lei, nu găseşti mai ieftin.

| Gabi_Popa_1973 a răspuns:

Uita intra acum pe mercador si gasesti de schimb si de la 350Lei in sus!
Cuplacere!

| LUCAS2000 a răspuns:

Nu gasesti nici unde asa ieftine

| qMadup a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/kangoo+jumps.html
Stiu ca intrebarea e veche dar...asta e :D